Pasja tworzenia

Dzielimy się z Wami
naszą pasją...

Słuchamy, rozmawiamy, pytamy, odpowiadamy i… kreujemy. Proces tworzenia szeroko pojętej identyfikacji wizualnej rozpoczynamy od analizy profilu działalności. Kim jesteś? Jakie są cechy Twoich usług i produktów? Jaką wybierasz strategię? Co chcesz osiągnąć i jakim kosztem?

Pierwszym krokiem ku opracowaniu wyróżniającej się identufikacji wizualnej jest stworzenie znaku firmowego. Bawimy się wówczas kolorami, kształtami, ilustracjami – po to, aby zaprezentować Ci nowe oblicze Twojej Firmy.

Następnie, w zależności od potrzeb, umieszczamy znak na wszystkim, czego sobie zażyczysz.
W ten sposób powstaną wizytówki, ulotki, zaproszenia i inne elementy, których najbardziej potrzebujesz Ty i Twoi Klienci. Obrandujemy Twoje samochody, witryny, wnętrza, ubrania firmowe, gadżety dla Pracowników i Klientów – dla nas w tej dziedzinie nie ma spraw niemożliwych.

Wszelkie publikacje nabiorą nowego wymiaru, jeśli zlecisz nam przygotowanie biuletynów, reklam, wydawnictw wewnętrznych, prezentacji, stron www, etykiet i okładek.

We wszystkim, czego dotkniemy, chcemy przekazać Ci naszą pasję tworzenia, abyś mógł poczuć,
jak przyczyniamy się do większego sukcesu Twojej Firmy.

Mnogość pomysłów

Ubierzemy Twoją firmę
w kolory, litery i znaki…

Logo to pierwszy impuls, jaki wysyłasz do Klienta. Dzięki temu znakowi, tworzymy Waszą tożsamość oraz umiejętnie pomagamy komunikować i prezentować.

Spójną identyfikacją wizualną, która jest początkiem promocji Twojej Firmy, pomożemy wywołać zainteresowanie, zwrócić uwagę oraz zbudować pozytywne skojarzenia. Postaramy się, aby Firma stała się łatwo rozpoznawana i zapamiętana.

Lubimy eksperymentować. Dzięki temu, ziqzaq’owe projekty zawsze cieszą naszych Klientów. Wizytówka Twojej Firmy na zagłówkach foteli taksówkowych? Twój katalog w przedziale dalekobieżnego pociągu? A może kalendarz dla Klienta z wkładkami reklamowymi? Mamy tak wiele inspiracji i pomysłów, że musimy się nimi dzielić. Chcemy tworzyć marki i się nimi opiekować, wspierać działy marketingu i Public Relations. Dla Ciebie – i za Ciebie – zaprojektujemy, zlecimy wydruk, dostarczymy. I jeszcze jedno… zrobimy to dobrze!

Efektywne rozwiązania

Warto współpracować
z ZiqZaq Kreacje…

Wiemy, jak ważna jest marka i budowanie świadomości istnienia Firmy na rynku. Każdy element identyfikacji wizualnej pojawia się na wszystkich instrumentach komunikacji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kreowania tożsamości wizualnej pozwala nam na tworzenie skutecznych narzędzi wyróżniających Klienta.

Dzięki ziqzaq’owej kreacji zapewniamy:
 • rozpoznawalność marki
 • skuteczne wyróżnienie się pośród konkurencji
 • efektywną komunikację
 • spójność elementów wizualnych

ZiqZaq Kreacje sprawnie i fachowo dostarczy wszelkie narzędzia komunikacji marketingowej:

 • tożsamość – symbol, znak graficzny, logo, slogan – zasady, zastosowanie, kolorystyka, księga znaku
 • artykuły piśmienne – wizytówka, papier firmowy, koperta, papeteria, teczka, segregator, kalendarz
 • prezentacja – firmowy szablon prezentacji Power Point, ulotka, broszura, zaproszenie, strona www, karnet świąteczny i okolicznościowy, nalepka
 • reklama – plakat, billboard, stand, branding zewnętrzny, reklama prasowa, internetowa, banner
 • produkt – design produktu, opakowanie, model 2d lub 3d
 • identyfikacja architektoniczna – znaki wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w ich otoczeniu
 • publikacja i wydawnictwa firmowe – biuletyn, newletter, folder, katalog, gazeta, książka, raport roczny, okładka, etykieta płyty